На Вінниччині відбудуться навчання з онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю»

Сьогодні, 15 серпня, у приміщенні HUB «Місто змістів» відбулася презентація онлайн-курсу «Взаємодія органів влади з громадськістю» та обговорення актуальних проблем громадянського суспільства на Вінниччині разом з представниками органів державної влади, місцевого самоврядування та бізнесу.

Організатор заходу – Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії» у партнерстві з HUB «Місто змістів» та Мережею хабів громадянського суспільства.

«Ефективна взаємодія інститутів громадянського суспільства, органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу починається із налагодження повноцінної комунікації: потрібно навчитися «чути один одного» та діяти спільно задля вирішення того чи іншого питання суспільного життя», – відзначив модератор заходу, член правління Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» Максим Студілко.

Онлайн-курс «Взаємодія органів державної влади з громадськістю» спрямований на підвищення компетентностей працівників структурних підрозділів органів державної влади та місцевого самоврядування з тематики взаємодії з засобами масової інформації, ознайомлення з сучасними тенденціями, принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії з інститутами громадянського суспільства, які сьогодні все більше впливають на регіональну та державну політику.

Окрім того, онлайн-курс передбачає набуття знань, умінь та навичок з планування, здійснення та оцінки результатів взаємодії з громадськістю, а також узагальнення досвіду та його використання у майбутньому.

Онлайн-курс розрахований на широку аудиторію: представників структурних підрозділів органів державної влади та місцевого самоврядування, які у своїй діяльності взаємодіють з громадськістю.

Зазначимо, що таке навчання проводитиметься у рамках виконання Програми розвитку ООН в Україні за фінансової та організаційної підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Представники Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» поділилися багаторічним досвідом співпраці організації з владою та бізнесом, а також підготували для учасників заходу низку інформаційних матеріалів з тематики комунікації та налагодження стійких партнерських стосунків, зокрема методичний посібник «Методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «Взаємодія з громадськістю».

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6