Департамент ЖКГ, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації прозвітував щодо своєї роботи протягом 2018 року

Вчора, 7 лютого, у залі засідань облдержадміністрації відбулися загальні збори членів Громадської ради при облдержадміністрації під час яких було заслухано звіт щодо роботи Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації протягом 2018 року та основні пріоритети діяльності структурного підрозділу у 2019 році.

«Діяльність департаменту спрямована на реалізацію державної політики на території області у галузі житлово-комунального господарства, сферах транспорту, енергетики, енергозбереження та зв’язку. Окремими питаннями є поліпшення благоустрою населених пунктів Вінниччини, а також налагодження механізму поводження з побутовими відходами», – відзначив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков.

Зазначимо, що Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації є одним з виконавців Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

За словами Сергія Волкова, серед пріоритетів діяльності департаменту у 2019 році – продовження роботи щодо поліпшення енергоефективності, тепло- та водопостачання, а також поводження з твердими побутовими відходами: їх роздільний збір, сортування та відповідна утилізація.

Члени Громадської ради при облдержадміністрації дискутували з приводу поліпшення транспортної мережі Вінницької області, а також контролю за діяльністю суб’єктів господарювання у сфері централізованого тепло- та водопостачання.

Окрім того, по завершенню обговорення основних пріоритетів діяльності Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації у 2019 році, відбулося вручення подяк Вінницького крайового козацько-молодіжного об’єднання «Молода Подільська Січ» членам Громадської ради при облдержадміністрації Катерині Висоцькій та Людмилі Кулік за допомогу у проведенні обласного етапу Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги».

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації, що утворений та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2