Громадська рада при облдержадміністрації обговорила основні пріоритети у сфері фізичної культури та спорту Вінниччини

Вчора, 28 лютого, у залі засідань облдержадміністрації члени Громадської ради обговорили основні пріоритети діяльності у 2019 році Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

«Управління спрямовує свою діяльність на забезпечення реалізації в області державної політики у сфері фізичної культури та спорту, зокрема щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, сприяння розвитку олімпійського, параолімпійського та дефлімпійського руху, утвердження здорового способу життя у дитячому та молодіжному середовищі, створення та зміцнення матеріально-технічної бази об’єктів спортивного призначення, а також збереження та вдосконалення мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів», – зазначив заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури та спорту Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Олійник.

Минулого року Вінницька область у Всеукраїнському рейтингу з вищої спортивної майстерності серед ІІ групи областей держави посіла ІІ місце з олімпійських та І місце з неолімпійських видів спорту. Таким чином, Вінниччина ввійшла у десятку кращих областей України.

За словами Олександра Олійника, високим результатам вінницьких спортсменів сприяла систематична освітня, методична, навчально-розвиваюча та спортивна діяльність, яку проводить управління, а також збільшення фінансування галузі фізичної культури та спорту Вінницької області на 28% у порівнянні з 2017 роком.

Одними з основних пріоритетів діяльності Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації у 2019 році буде продовження роботи щодо поліпшення фізичного здоров’я жителів області та сприяння підготовці спортсменів Вінниччини, які входять до складу національних збірних команд України, до участі у чемпіонатах Європи та світу, інших міжнародних спортивних змаганнях, через стимулювання високих фізкультурно-спортивних досягнень шляхом надання стипендій та грошових винагород.

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації, що утворений та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Громадські ради також утворено та діють при районних державних адміністраціях.

На разі триває прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства Вінниччини для участі в установчих зборах для формування нового складу Громадської ради при облдержадміністрації.

Оголошення про прийом документів розміщене на офіційному веб-сайті облдержадміністрації за посиланням: http://www.vin.gov.ua/gromada/hromadska-rada/15-normatyvno-pravova-baza/16955-oholoshennia-pro-pochatok-pryiomu-dokumentiv-predstavnykiv-instytutiv-hromadianskoho-suspilstva-dlia-uchasti-v-ustanovchykh-zborakh-dlia-formuvannia-skladu-hromadskoi-rady-pry-oblderzhadministratsii .

 

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення