Громадська рада при облдержадміністрації – дієвий інструмент комунікації між владою та громадянським суспільством

Вчора, 14 травня, відбулося чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації.

Головне питання порядку денного – внесення змін до регламенту діяльності Громадської ради та налагодження ефективної комунікації зі структурними підрозділами облдержадміністрації.

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації, утворений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

До складу Громадської ради при облдержадміністрації ввійшли 35 представників найдієвіших інститутів громадянського суспільства Вінниччини. Склад затверджено відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації від 19 квітня 2019 року № 308 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 07 квітня 2017 року № 256».

«Сьогодні ми маємо обговорити зміни до регламенту, визначитися щодо персонального складу комітетів та експертної групи, а також внести пропозиції до перспективного плану роботи ради на 2019 рік», – зазначив голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус.

Члени Громадської ради при облдержадміністрації протягом тижня нададуть свої пропозиції, на основі яких буде сформовано правління.

Зокрема, було підтримано пропозицію секретаря Громадської ради, заступника начальника управління комунікацій з громадськістю – начальника відділу комунікацій з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олени Василишиної щодо визначення контактної особи структурного підрозділу облдержадміністрації, яка буде відповідальною за здійснення комунікації з Громадською радою при облдержадміністрації.

Окрім того, члени Громадської Ради увійдуть до колегій, які діють при департаментах, управліннях та службах облдержадміністрації.

Інформаційний супровід діяльності Громадської ради при облдержадміністрації здійснює Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Членам Громадської ради при облдержадміністрації надано у користування приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 72, кімната 301.

Інформація щодо діяльності Громадської ради при облдержадміністрації систематично розміщується на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Громадянське суспільство», рубриці «Громадська рада».

  

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення