Заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк взяв участь у засіданні президії Громадської ради

 Вчора, 6 липня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації. Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, який більше 10 років об’єднує представників найактивніших та найдієвіших інститутів громадянського суспільства Вінниччини щодо вирішення актуальних завдань регіональної політики.

 

 Вчора, 6 липня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації.

Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, який більше 10 років об’єднує представників найактивніших та найдієвіших інститутів громадянського суспільства Вінниччини щодо вирішення актуальних завдань регіональної політики.

Голова ради – президент громадської організації «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» та головний лікар Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру Пилип Прудиус представив присутнім нового заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка, який буде здійснювати координацію співпраці Громадської ради з обласною владою: облдержадміністрацією та обласною Радою.

Основні питання порядку денного стосувалися налагодження процесу забезпечення хворих безкоштовними ліками та розвитку в області зеленого туризму, що передбачено низкою обласних програм.

«Зелений туризм має стати одним з пріоритетних, не дотаційних з боку держави напрямків розвитку Вінницької області», – переконаний Олександр Крученюк.

За словами Пилипа Прудиуса, Громадська рада при облдержадміністрації буде робити все для того, щоб залишатися злагодженим механізмом щодо врахування суспільної думки під час формування і реалізації регіональної політики, а також поряд з органами виконавчої влади здійснювати консультативно-дорадчі функції під час вирішення актуальних завдань соціально-економічного та культурного розвитку області.

На засіданні президії Громадської ради було обговорено питання щодо відзначення волонтерів – учасників антитерористичної операції на Сході України нагородними знаками голови облдержадміністрації та обласної Ради.

Також, найближчим часом планується проведення загальних зборів членів Громадської ради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації з метою вироблення спільної дієвої концепції щодо вирішення першочергових завдань регіональної політики.

Про час та місце зборів буде повідомлено додатково на офіційному веб-сайті облдержадміністрації (http://www.vin.gov.ua).