На Вінниччині обговорили проблематику пасажирських перевезень

Вчора, 21 лютого, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з метою узагальнення та опрацювання проблемних питань щодо пасажирських перевезень на території області.

Нагадаємо, що така робоча група створена та діє при фінансово-економічному комітеті, житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Громадської ради при облдержадміністрації.

Підставою для проведення чергового засідання робочої групи стала анонсована зустріч членів Громадської ради з головою ОДА, його заступниками та керівниками департаментів та управлінь облдержадміністрації, під час якої планується розглянути, окрім інших питань, питання пов’язані з пасажирськими перевезеннями та реформуванням транспортної мережі області.

У засіданні взяли участь представники районних та обласного ринку надання послуг перевезення, організацій громадянського суспільства, які проводять свою діяльність в галузі транспорту, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, а також юристи та фахівці даної галузі.

«На сьогоднішній день гостро стоїть питання щодо пріоритетного права на перевезення для місцевих перевізників, відшкодування пільгового перевезення, відновлення паритету перевезення між районними та обласними перевізниками, поліпшення транспортного сервісу, створення фахового управління для координації роботи перевізників та низка інших не менш важливих питань», – зазначила голова комітету, представниця громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Вінничини» Ірина Шпильова.

За результатами засідання робочої групи буде проведено збір та опрацювання інформації щодо районних та обласних перевізників для донесення до керівництва облдержадміністрації з метою реформування та оптимізації процесу пасажирських перевезень на території області, а також врахування пропозицій та зауважень місцевих перевізників під час формування та реалізації регіональної політики у сфері транспорту.

Громадська рада при облдержадміністрації продовжує активну роботу щодо сприяння обласній державній адміністрації у вирішенні важливих питань місцевого значення.

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1