Голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяв участь у загальних зборах членів Громадської ради при облдержадміністрації

Вчора, 6 березня, в конференц-залі обласної державної адміністрації відбулися загальні збори членів Громадської ради при облдержадміністрації за участю голови облдержадміністрації Валерія Коровія, його заступників та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Вчора, 6 березня, в конференц-залі обласної державної адміністрації відбулися загальні збори членів Громадської ради при облдержадміністрації за участю голови облдержадміністрації Валерія Коровія, його заступників та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

Головне питання порядку денного – співпраця Громадської ради при облдержадміністрації зі структурними підрозділами облдержадміністрації.

«Ми живемо в історичний час, коли змінюється концепція співпраці між виконавчою владою та громадськістю. Вона набуває нового змісту: проведення консультацій з громадськістю та прийнята спільних виважених рішень з того чи іншого питання», – зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Голова облдержадміністрації прозвітував перед Громадською радою при облдержадміністрації щодо виконаних завдань протягом 2017 року та охарактеризував основні виклики для області, що постають у 2018 році, зокрема щодо проведення освітньої та медичної реформ.

Окрім того, на загальних зборах членів Громадської ради при облдержадміністрації розглядалися питання щодо подолання труднощів у проведенні освітньої реформи в області в аспекті імплементації вимог Закону України «Про освіту»; виконання повноважень облдержадміністрації в сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді; перспективи розвитку сільського туризму; реалізації в області в 2018 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, а також щодо проблематики пасажирських перевезень на Вінниччині.

Нагадаємо, що Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, що об’єднує представників найактивніших та найдієвіших організацій громадянського суспільства Вінниччини щодо сприяння у вирішенні органами виконавчої влади актуальних питань місцевого значення.

Громадські ради також утворено та діють при районних державних адміністраціях.

Громадська рада при облдержадміністрації здійснює активну та цілеспрямовану діяльність щодо сприяння обласній державній адміністрації у здійснені своїх повноважень, зокрема у сфері виконання положень обласних програм, зокрема таких як Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки та Обласна цільова соціальна програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

 

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1