Громадська рада при облдержадміністрації підвела підсумки зустрічі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм

Вчора, 21 березня, в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

Під час засідання було обговорено підсумки зустрічі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, його заступниками та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, що відбулася 6 березня поточного року, щодо налагодження більш поглибленої співпраці, зокрема через включення членів Громадської ради при облдержадміністрації до відповідних комісій та експертних груп, що діють при облдержадміністрації.

«Лише шляхом налагодження виваженої співпраці між владою та громадськістю можливо рухатися вперед та вирішувати актуальні на сьогоднішній день питання регіонального та державного значення», – зазначив голова Громадської ради при облдержадміністрації Пилип Прудиус.

Окрім цього, на засіданні правління Громадської ради при облдержадміністрації було розглянуто звернення від громадської організації «Асоціація пасажирських перевізників Вінничини» та Громадської ради при Державній регуляторній службі України. За результатами обговорення звернень будуть підготовлені відповіді та наданні відповідні роз’яснення.

Нагадаємо, що Громадську раду при Вінницькій облдержадміністрації утворено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та розпорядження Першого заступника голови облдержадміністрації від 07 квітня 2017 року № 256 «Про затвердження складу громадської ради при облдержадміністрації». Громадська рада – це консультативно-дорадчий орган, що об’єднує представників найактивніших та найдієвіших організацій громадянського суспільства Вінниччини щодо сприяння у вирішенні органами виконавчої влади актуальних питань регіонального значення.

Громадські ради також утворено та діють при районних державних адміністраціях.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1