Список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в  установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Вінницькій ОДА

 Відповідно до вимог Постанови  Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. №996 ініціативною групою розміщено на офіційному веб-саті облдержадміністрації список осіб, допущених до участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Вінницькій ОДА у кількості 58 осіб:

1

Анпольська Світлана Володимирівна

Федерація профспілок Вінницької області

2

Бардин Михайло Богданович

Подільський центр прав  людини

3

Безбах Володимир Григорович

Громадська спілка «Спілка учасників спеціального автодорожнього руху»

4

Бліндар Сергій Михайлович

Вінницька обласна організація Всеукраїнської професійної спілки працівників морської та рибогосподарської галузі

5

Бондаренко Сергій Васильович

ГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «Діалог»

6

Вєлькє Вікторія Борисівна

Благодійна організація «Благодійний фонд «Будуємо майбутнє»

7

Висоцька Катерина Іванівна

ГО «Асоціація музеїв Вінниччини»

8

Воловодюк Володимир Володимирович

Крайове товариство «Вінницький козацький полк імені Івана Богуна»

9

Волошин

Володимир Анатолійович

Громадська спілка «Спілка пасажирських перевізників Вінниччини»

10

Глухенький Сергій Андрійович

Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України

11

Головченко Андрій Григорович

ГО «Спілка офіцерів силових структур та інших військових формувань»

12

Гончар Олексій Васильович

ГО ВОО «Союз юристів України»

13

Грига Юлія Володимирівна

ГО «Філософія Серця»

14

Дарморос Вячеслав Едуардович

ГС «Вінницька обласна об’єднана асоціація перевізників»

15

Демко Світлана Василівна

ГО «Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця»

16

Долінський Олег Григорович

ГО «Асоціація сприяння безпеці на транспорті України»

17

Дорох Віталій Володимирович

Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО»

18

Жмур Сергій Юрійович

Благодійна організація «Благодійний фонд «Вітрила надії»

19

Зиков Юрій Володимирович

ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа»

20

Ільїн Олександр Олексійович

ВГО «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Вінницькій області

21

Іскра Василь Афанасійвич

Асоціація перевізників Вінницького району

22

Кароєва Тетяна Робертівна

ГО «Вінницьке об’єднання «ВИБІР»

23

Кирилішин

 Петро Андрійович

Вінницька обласна Спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

24

Кичак Валентина Андріївна

ГО «Вінницька обласна Рада жінок України»

25

Кошельник

В»ячеслав Анатолійович

ГО «ТЕРЕН»

26

Кравченко Павло Миколайович

ГО «Подільська спадщина»

27

Кузьменко Зоя Семенівна

ГО «Родина Героїв Небесної Сотні»

28

Кулік Людмила Андріївна

Вінницька обласна організація товариства «Знання»

29

Лаврентій

Олександр Олександрович

ГО «Учасників АТО та бойових дій в Україні «Патріот Вітчизни»

30

Матвеєв Віктор Юрійович

ГО «Мир Дому Вашому»

31

Мовчан Лариса Володимирівна

Вінницька обласна ГО «Центр розвитку здорової дитини та відповідального батьківства «Лелека»

32

Моргунова Зоя  Петрівна

Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих мало захищених категорій молоді «Паросток»

33

Мрясова Ельвіра Альбертівна

Асоціація ОСББ

34

Мудрак Олександр Васильович

Всеукраїнська екологічна ліга

35

Нецкіна Людмила  Вікторівна

ГО «Гармонія»

36

Пашиніна Тетяна Семенівна

ГО «Громадський парламент Поділля»

37

Петришин Богдан Сергійович

Громадська спілка «Асоціація розвитку молоді та спорту Вінниччини»

38

Поліщук Олена Тимофіївна

ГО «Інститут соціально-економічних та політичних ініціатив»

39

Проценко Валерій Якович

Вінницьке обласне об’єднання «Інваліди Чорнобиля»

40

Прудиус Пилип Григорович

ГО «Вінницька обласна асоціація ендокринологів»

41

Ратова Валентина Дмитрівна

Вінницьке обласне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів

42

Савчук Єлізавета Юріївна

ГО «Асоціація євро клубів Вінниччини»

43

Севастьянова

Любов Олексіївна

ГО «Вінницьке обласне товариство політичних в’язнів, репресованих та їх дітей»

44

Симоненко Олена Юріївна

Вінницька міська молодіжна ГО «Ноктюрн»

45

Сівоха Надія Валеріївна

ГО «Спілка учасників АТО м.Хмільника та Хмільницького району»

46

Слободянюк Олександр Андрійович

ГО «ЕкоВінЕнерго»

47

Соклаков Олександр Валентинович

ГО «Самооборона майдану Вінниччини»

48

Стах Ігор Віталійович

ГО «Регіональна Асоціація Пасажирських перевізників»

49

Студілко Алла Вячеславівна

Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»

50

Тишкунь Олександр Сергійович

ГО «Вінницька обласна асоціація громадян хворих цукровим діабетом «Благовіст»

51

Фурман Владислав Дмитрович

ГО «Чечельницька районна спілка ветеранів АТО»

52

Харковенко

 Руслана Володимирівна

ГО «Вінницька асоціація медиків»

53

Холявко Роман Олександрович

ГО «Вінницький автомобільний союз»

54

Шевчук Руслан Олегович

Вінницька обласна організація незалежної профспілки працівників транспорту

55

Шпак-Мельник

Валентина Харитонівна

ГО «Молода Подільська Січ»

56

Шпильова

Ірина Василівна

ГС «Спілка пасажирських перевізників України»

57

Цветкова Людмила Іванівна

ГО  «Єднаємо серця»

58

Савков Микола Леонідович

ГО «Молодіжна Спілка Транспортників»