З метою посилення у Вінницькій області соціального діалогу, підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, поширення кращого досвіду їх роботи та підвищення їх іміджу в області вдруге проведено конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини».

  З метою посилення соціального діалогу між органами влади, роботодавцями і профспілками, а також пропагування підприємствами кращого досвіду роботи, підвищення іміджу підприємств у Вінницькій області у 2018 році, в рамках соціального діалогу, проведено конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» (розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2018 №354 року «Про посилення соціального діалогу між органами влади, роботодавцями і профспілками області»)

В рамках реалізації Національної стратегії тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці та з метою залучення більш широкого кола громадськості у реалізації соціального діалогу на територіальному рівні заступник Директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації– начальник управління соціальної підтримки та державних гарантій Наталя Квят та начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Інна Курдеша  спільно з керівником Вінницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Ігорем Матковським провели інформаційну акцію «Профілактика ВІЛ-СНІДу на робочих місцях» для трудового колективу ПАТ «Вінницягаз».

Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації спільно із соціальними партнерами ініційовано проведення інформаційної акції «Профілактика ВІЛ-СНІДу на робочих місцях» для підприємств Вінницької області незалежно від форм власності. Акцію розпочато в рамках реалізації Національної стратегії тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці та з метою залучення більш широкого кола громадськості у реалізації соціального діалогу на територіальному рівні.

Засідання Президії  Федерації профспілок Вінницької області з порядком денним: ”Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності ”.

У заході взяли участь представники сторін соціального діалогу області від Федерації профспілок, місцевих органів виконавчої влади, обласного об’єднання організацій роботодавців. Відкриваючи фахову дискусію Голова ФПО Микола Колесник зазначив, що сьогодні суспільство, як ніколи, гостро відчуває потребу в утвердженні соціальної справедливості – чергове зростання ціни на природний газ і тарифів на житлово-комунальні послуги поглиблюють прірву між заможними та малозабезпеченими верствами населення. За таких умов функцію запобіжника поширення бідності серед працюючих мають  виконувати прожитковий мінімум та мінімальна заробітна плата. Голова Федерації підкреслив, що здійснення громадського контролю за дот

 7-8 листопада 2018 року в м. Івано-Франківськ за підтримки МОП, секретаріатом Національної ради був проведений навчальний семінар ,,Посилення ролі тристоронніх партнерів МОП у протидії ВІЛ та СНІД у сфері праці”.