26 листопада 2018 року відбулось засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області

 В засіданні взяли участь члени Президії, керівники членських організацій ФПО, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації, секретар  ТТСЕР Інна Курдеша, фахівці апарату ФПО,  представники ЗМІ.

З  інформацією:

- ”Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності” виступила головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО Ірина Степанець.

- ”Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях регіону” виступила начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації, секретар  ТТСЕР Інна Курдеша, яка повідомила, що важливе місце в регіоні займає організація та  укладення колективних договорів, які  передбачають заходи матеріального та морального заохочення працівників.

Так, кількість укладених та зареєстрованих колективних договорів на господарюючих суб’єктах регіону за три квартали поточного року становила більше 7 тис. одиниць.

Всього по регіону колективно-договірним регулюванням трудових відносин охоплено більше 250 тис. працюючих.

В обговоренні даного питання взяли участь:

 -Іван Лєта - перший заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я;

 -Любов Ковальчук - голова обласної організації профспілки працівників державних установ;

 -Євгеній Навроцький - голова обласної організації профспілки працівників електроенергетики;

  -Володимир Ковальчук – голова профкому ТОВ ”Вінницький агрегатний завод”;

 -Інна Курдеша – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації, секретар  ТТСЕР.

 Голова Федерації профспілок області – Микола Колесник підвів підсумки обговорення і наголосив, що шлях колективних переговорів і домовленостей є самим перспективним у досягненні балансу інтересів працівників та роботодавців.

 Голова ФПО зазначив, що сьогодні, в умовах проведення реформ, роль колективних договорів та угод зростає в рази. Запропонував ініціювати розгляд питання стану колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області на черговому засіданні ТТСЕР. Підкреслив, що колдоговори повинні працювати на збереження та розвиток підприємств, на забезпечення працюючих ефективною роботою, гідною зарплатою і безпечними умовами праці.