5 вересня у Вінницькій області відбулося засідання комісії з проведення конкурсу «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» та визначено його переможців.

З метою посилення у Вінницькій області соціального діалогу, підвищення ефективності роботи підприємств всіх форм власності, поширення кращого досвіду їх роботи та підвищення їх іміджу в області вдруге проведено конкурс «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини».

         Конкурс ініційований Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації та проводиться на засадах соціального партнерства відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 25.02.2019 №140 «Про внесення змін до розпорядження від 26.04.2018 №354».

         Згідно з умовами конкурсу учасниками могли стати підприємства, установи та організації регіону різних форм власності з середньообліковою чисельністю працівників до 100 осіб, від 101 до 200 осіб, від 201 до 300 осіб, від 301 до 500 осіб, від 501 до 1000 працівників, понад 1000 працівників.

         Серед основних критеріїв для визначення переможців були рівень оплати праці; своєчасність виплати заробітної плати; наявність на підприємстві колективного договору; кількість створених нових робочих місць.

         Також, зверталась увага щодо рівня охорони праці на підприємстві та створення необхідних умов для високопродуктивної праці; відсотка атестованих робочих місць за умовами праці до загальної кількості робочих місць, що підлягають атестації за умовами праці; співвідношення жінок і чоловіків на керівних посадах та соціальної активності підприємств.

         На участь у конкурсі «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» у 2019 році надійшло 26 заявок від підприємств, установ та організації регіону різних форм власності.

         Конкурс проходив в два етапи, за результатами яких конкурсною комісією (до складу якої увійшли представники органів виконавчої влади, Обласного центру зайнятості, Управління Держпраці у Вінницькій області, Відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області, представники обласного об’єднання роботодавців, профспілки, громадськості) підведено підсумки та визначено підприємства-переможці за номінаціями, які будуть нагороджені Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради

         Так, у 2019 році переможцями конкурсу «Підприємство лідер на ринку праці Вінниччини» стали такі підприємства:

у номінації з середньообліковою чисельністю працівників до 100 осіб – СТОВ «Вернигородоцьке»;

у номінації з середньообліковою чисельністю працівників 101-200 осіб – ТОВ «Крижопільський елеватор» та Медичний реабілітаційний центр МВС України «Південний Буг»;

у номінації з середньообліковою чисельністю працівників 201-300 осіб – ПрАТ «Козятинський м’ясокомбінат» та ПрАТ «Барський машинобудівний завод»;

у номінації з середньообліковою чисельністю працівників 501-1000 осіб - ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат».

Вітаємо переможців!