Робота державних службовців та освітян Вінниччини в умовах карантину

18 березня голова облдержадміністрації Владислав Скальський провів нараду з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об`єднаних територіальних громад у селекторному режимі.

Керівник виконавчої влади області окреслив алгоритм роботи облдержадміністрації у надзвичайній ситуації, яка пов`язана із запровадженням карантину для запобігання розповсюдження COVID-19.

В.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк ознайомив учасників наради із організаційними заходами щодо дотримання карантину і дистанційною підтримкою освітнього процесу в таких умовах.

Роз`яснення щодо оплати праці педпрацівникам за даний період надала заступник начальника управління – начальник відділу економіки, фінансування та статистичної звітності управління професійної освіти, інноватики і науки Тетяна Кувшинова. Відповідно до ст.113 Кодексу Законів про працю, зберігається середній заробіток.

Серед актуальних питань, які порушували на нараді –  зміна термінів проведення пробного ЗНО (орієнтовно 4 квітня – українська мова, а з 11 квітня – решта предметів), виконання розпорядження КМУ від 13.12.2017 №903-р «Про реалізацію державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», виплата допомоги вчителям та інші.