В області створені спеціалізовані бригади екстреної меддопомоги, які виїжджатимуть на випадки, де є підозра на коронавірус

На цьому наголосив сьогодні голова облдержадміністрації під час щоденного  брифінгу в ОДА.

«Під час зворотного зв’язку, маємо багато повідомлень від населення стосовно того, що не всі бригади екстреної медичної допомоги виїжджають на виклик у повному захисному спорядженні. Хочу наголосити: основна кількість викликів швидкої  не пов’язані із випадками, коли є ознаки ГРВІ або підозра на коронавірус. Тому немає сенсу направляти  туди спеціалізовані бригади укомплектовані захисними костюмами».

Владислав Скальський наголосив, що спеціалізовані бригади екстренки створені в області виключно для того, аби оперативно реагувати саме на ті випадки, де є підозри на коронавірусну інфекцію.

«Дуже важливо розуміти, що ми поділяємо наявні бригади. На кожен випадок, коли є ризик: ознаки гострої вірусної інфекції або коронавірусу, виїжджає спеціалізована медична бригада»,- підкреслив голова ОДА.

Принагідно, Владислав Скальський нагадав про  необхідність дотримуватись простих, але необхідних правил особистої безпеки і гігієни, аби убезпечити себе і своїх рідних, близьких та колег.

Не забувати мити ретельно руки з милом, використовувати антисептик, уникати контакту з особами із проявами ГРВІ, зберігати дистанцію, перебуваючи у місцях скупчення людей, утримуватись від поїздок,- ці прості речі мають стати щоденним правилом кожного.

«Успішний досвід інших країн показав, що самоізоляція – найефективніший спосіб попередження поширення хвороби . Будьте свідомими, бережіть себе і своїх близьких»,- акцентував голова ОДА.