На Вінниччині проводиться щоденний моніторинг наявності лікарських засобів та засобів індивідуального захисту в аптечних мережах

Сьогодні, 18 березня, в онлайн-режимі відбулось позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький поінформував про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215.

Учасники засідання обговорили посилення карантинних заходів на території області.

Значна увага була приділена заходам щодо моніторингу наявності в аптечних мережах Вінниччини лікарських засобів та засобів індивідуального захисту під час карантину.

Так, обласною комісією забезпечено щоденний моніторинг наявності в аптечних мережах регіону засобів індивідуального захисту (рукавичок, масок, респіраторів та інших), лікарських засобів (жарознижуючих, антибіотиків І. ІІ, ІІІ, лікарських засобів для лікування пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, цукровий діабет ІІ типу (Урядова програма «Доступні ліки») та контроль цін на вищезазначені лікарські препарати та засоби індивідуального захисту.

Крім цього, прийнято рішення про організацію та забезпечення розподілу матеріальних цінностей до лікувальних закладів області, відповідно до звіту №3/28-А-648-20 від 13.03.2020 р.

Члени комісії підтримали рішення про надання дозволу Подільському регіональному центру онкології Вінницької обласної Ради під час карантину проводити поетапне консультування, комбіноване лікування, з них оперативне, онкологічним хворим, згідно з протоколами лікування.