За порушення правил карантину на Вінниччині складено 164 адмінпротоколи

Під час щоденного онлайн брифінгу голова ОДА Владислав Скальський акцентував увагу на питанні порушень карантинних заходів та відповідного реагування правоохоронних органів.

Так, він повідомив, що станом на 08.00 год. сьогодні, 4 квітня, в області на самоізоляції знаходиться 1804 громадян, за добу на облік поставлено 212 громадян.  Прибуло із-за кордону — 1570 громадян, за добу на облік поставлено 157 громадян цієї категорії. Окрім того, за добу здійснено 1468 перевірок.
 
«Станом на 08.00 год, 4 квітня, складено вже 164 адміністративних протоколів за адміністративне правопорушення — зокрема, порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм. Протоколи направлено на розгляд судів. Дванадцять із них — за останню добу», — наголосив Владислав Скальський.
 
Голова ОДА зауважив, що для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів, 11 з них — санітарні.В м. Вінниця працює 25 мобільних патрулів, по області –137. Кількість піших патрулів зростає, у м. Вінниці - 21, по області – 60. Протягом доби задіяно на контрольно-пропускних пунктах та у патрулі 692 поліцейських, 13 лікарів, 130 військовослужбовців Національної гвардії України, 28 працівників з Державної служби надзвичайних ситуацій, 23 співробітники Муніципальної варти, два співробітники Держпродслужби.

Окрім того, до охорони публічного порядку на об’єктах відпочинку— парках і скверах, було залучено 331 співробітника Головного управління національної поліції, 95 автопатрулів та 60 піших патрулів.

Варто зазначити, що протягом останньої доби зареєстровано 39 пожеж в екосистемах.
 
«За добу було виявлено 39 пожеж в екосистемах. І на жаль, знову їх походження — людське недбальство. Черговий раз наголошую: створюючи на певній території пожежу, Ви знищуєте все живе, що там знаходиться. Думайте, в першу чергу, про наслідки!», — наголосив посадовець.