«Продовжуємо вчитись вдома і активно розвивати дистанційну освіту», - Владислав Скальський про старт проєкту «Всеукраїнська школа онлайн»

Сьогодні, 5 квітня, під час щоденного брифінгу в обласній державній адміністрації голова ОДА Владислав Скальський нагадав, що  вже завтра, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».

«Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки Освіторія, а також сорока небайдужих педагогів, які виявили бажання стати вчителями для усієї країни»,- зазначив Владислав Скальський.

Голова ОДА деталізував, що  відео уроки транслюватимуться з 11 предметів шкільної програми.

«Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті. Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00»,- повідомив очільник Вінниччини.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть виконати, щоб краще опанувати матеріал.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також  розміщений загальний розклад онлайн-школи.

«Не втрачайте цієї можливості, вчіть дітей самоосвіті та дисципліні, не зважаючи на ситуацію!-  закликав вінничан Владислав Скальський. - Якщо це буде системно – багаж знань завжди буде присутній!».