За останню добу складено 11 адмінпротоколів за порушення режиму карантину

Щодо правопорушень пов’язаних з карантинними заходами розповів голова ОДА Владислав Скальський.

Так, станом на 7 квітня, складено 178 адміністративних протоколів за правопорушення пов’язані з невиконанням правил карантину, з них 11 за останню добу.

«Для посилення публічної безпеки і порядку на території Вінниччини функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів по області, з них санітарно-карантинних – 11. Також, Національна поліція України посилює свою присутність і на сьогодні маємо 34 мобільних патрулі в м. Вінниця, по області – 145. Кількість піших патрулів також постійно зростає, сьогодні у місті їх 30,  по області – 83», - зазначив Владислав Скальський.

На контрольно-пропускних пунктах та у патрулях протягом доби задіяно:

- 738 поліцейських;

- 13 лікарів;

- 130 військовослужбовців Національної гвардії України;

- 28 працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій;

- 23 співробітника Муніципальної варти та 2 працівника з Держпродспоживслужби.

«Хочу зазначити що, 331 працівник поліції залучений до охорони публічного порядку. Нагадую, що з 17 березня, особовий склад Головного управління національної поліції у Вінницькій області, його структурні та територіальні підрозділи переведено на посиленій режим несення служби. Розгорнуто в цілодобовому режимі роботу Ситуаційного центру та Міжвідомчого ситуаційного центру центральних органів виконавчої влади», - підсумував очільник області.