На Вінниччині складено 191 адмінпротокол за порушення правил карантинного режиму

Сьогодні, 8 квітня, голова облдержадміністрації Владислав Скальський поінформував про зафіксовані в області випадки порушення карантинних заходів. 

«Станом на 8 годину ранку сьогоднішнього дня в області на самоізоляції перебуває 1713 громадян України, на облік за добу було поставлено 100 осіб»,- зауважив Владислав Скальський.

Загалом, було встановлено контакти 57 громадян, які прибули з інших країн.

Крім цього, станом на ранок 8 квітня в області складено 191 адмінпротокол за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм). 14 адмінпротоколів було складено правоохоронцями Вінниччини за минулу добу.

29 адміністративних правопорушень було виявлено працівниками Управління патрульної поліції у Вінницькій області, натомість, працівники ГУ Національної поліції області зафіксували 162 адмінправопорушення.

Загалом, 17 протоколів складено відносно керівників підприємств, установ, організацій; 32 - відносно керівників торгового закладу, установи харчування; 80 - відносно підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги; 24 – відносно фізичних осіб; 15 - відносно перевізників (на 11 водіїв маршрутних таксі та водія тролейбусу, 3 – щодо нерегулярних перевезень); 23 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Для реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також з метою посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 55 контрольно-пропускних пунктів, 11 з них – санітарні КПП.

Крім цього, на Вінниччині працює 145 мобільних та 83 піших патрулі, у м. Вінниці – 34 мобільних та 30 піших.

Протягом доби на контрольно-пропускних пунктах та у патрулі задіяно 738 поліцейський, 13 лікарів, 130 представників НГУ, 28 представників ДСНС та 23 працівники зі складу муніципальної варти.

«Стосовно сил, залучених до охорони публічного порядку, наближених до об’єктів відпочинку, то на сьогодні задіяно 391 працівника поліції, 99 мобільних та 83 піших патрулі», - зазначив Владислав Скальський.

Загалом, налічується 159 об’єктів відпочинку: 41 парк, 37 скверів, 31 зона відпочинку, 19 лісопаркових зон, 31 прибережна зона.

Нагадаємо, що з 17 березня поточного року особовий склад ГУНП у Вінницькій області, його структурні та територіальні підрозділи переведено на посиленій варіант службової діяльності.

У цілодобовому режимі розгорнуто роботу Ситуаційного центру ГУНП та Міжвідомчого ситуаційного центру центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.