ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: проєкт «Програма розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки». Метою Програми є створення цілісної ефективної системи, направленої на розбудову конкурентоспроможного туристичного продукту та забезпечення на цій основі комплексного розвитку територіальних громад області, їх соціально-економічного зростання за умови раціонального використання та збереження екологічної рівноваги, історико-культурної спадщини, рекреаційних ресурсів тощо.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Вінницька обласна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки розпочато з дня його оприлюднення, а саме 03 серпня 2020 року на сайті Вінницької облдержадміністрації http://www.vin.gov.ua/, сайті Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації http://www.dmsrr.gov.ua/  та триватиме до 02 вересня 2020 року.

б) способи участі громадськості: громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє.

в) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації: 21021 м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 7; (0432) 66-12-87, 66-11-80; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..          

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки подаються до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації: 21021 м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Контактні телефони: (0432) 66-12-87, 66-11-80. Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів  - з 03 серпня до 02 вересня 2020 року.

ґ) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації, 21021 м. Вінниця,  Хмельницьке шосе, 7; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

 

Звіт СЕО Вінниця_Туризм   Проект програми    Додаток 1    Додаток 2  Додаток 3   Додаток 4