Валерій Коровій привітав із прийняттям Присяги на вірність Україні військовослужбовців військової частини 3008 Національної гвардії

Сьогодні, 17 грудня, у в/ч 3008 складали військову Присягу 96 військовослужбовців, які вступили до лав Національної гвардії України.

Привітати новобранців прийшли керівники області та міста, духовенство, батьки військовослужбовців, родичі, друзі.

У вітальному слові голова обласної державної адміністрації підкреслив: «Нині перед Україною постали дуже великі виклики. Прийняття Присяги на вірність народові України має надзвичайно важливе символічне значення для кожного з вас. В першу чергу – це Присяга на вірність вашим сім’ям, впевненість у захисті нашої країни, яка переживає непрості часи».

Окрему подяку Валерій Коровій адресував батькам солдатів- за виховання синів-патріотів : «Звичайно, ви хвилюєтесь і переживаєте, але це велике свято – дивитися сьогодні в очі цих прекрасних молодих людей, на їх військовий вишкіл. Тож нехай оберігає Бог усіх вас, ваших синів і дочок і всю нашу державу Україну».

Тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника Західного територіального управління Національної гвардії України по роботі з особовим складом підполковник Геннадій Пітик зазначив: «На сьогоднішній день у в/ч 3008 прийняли присягу 96 військовослужбовців, з них військовослужбовців строкової служби – 81, військовослужбовців контрактної служби – 15, серед них 3 жінки. В подальшому строковики будуть проходити службу у військових частинах, що розташовані у Калинівці та Вінниці. До зони АТО ці військовослужбовці не будуть залучатись. Бійці Національної гвардії, які добровільно пішли служити за контрактом, можуть бути залучені для захисту суверенітету та незалежності нашої держави та брати участь в антитерористичній операції».

Після прийняття Присяги, відбулось шикування та урочисте проходження військовослужбовців. На завершення заходу новобранці продемонстрували уміння та навики у веденні рукопашного бою, застосуванні засобів захисту, службової дресури при затриманні порушника тощо.

Коротке прощання з родичами і друзями, фотографія на пам’ять - і бійці, які щойно присягнули на вірність Україні, вирушають до місця проходження військової служби.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1