Маленькі пацієнти обласного дитячого кардіоревмосанаторію отримали солодкі подарунки до дня Святого Миколая

Сьогодні, 19 грудня, у день, коли православні вшановують Св. Миколая-Чудотворця, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій завітав на святковий ранок до дітей, які проходять лікування та реабілітацію у «Вінницькому обласному дитячому кардіоревмосанаторії.

Очільник області привіз маленьким пацієнтам солодкі подарунки та дитячі книжки від Святого Миколая. Головний лікар закладу Лариса Мовчан запросила голову ОДА переглянути невеличку виставу, створену силами дітей, медичного і педагогічного персоналу кардіоревмосанаторію за мотивами народних переказів про Святого Миколая.

Валерій Коровій щиро подякував маленьким артистам за цікаву виставу: «Це було справді майстерно і гарно,- зауважив він.- Одразу видно, що ніхто із присутніх на цьому святі не заслужив різочку від Святого Миколая. Тож я маю чудову нагоду привітати вас із наступаючим Новим роком, побажати гарних успіхів у навчанні, міцного здоров’я і хочу передати кожному з вас солодкі подарунки від Миколая».

Наразі кожен із 46 пацієнтів дитячого кардіоревмосанаторію, які перебувають у закладі на даний час, отримали від голови ОДА подарункові набори, а на пам’ять про свято діти охоче позували для загального фото.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення