До Дня Святого Миколая подарунки та гостинці отримали дошкільнята Хмільницького району від Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА

19 грудня, в день Святого Миколая Чудотворця, захисника, наставника і покровителя дітей, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко відвідав дошкільні навчальні заклади Хмільницького району, щоб привітати малечу зі святом.

Очільник Департаменту відвідав дошкільні навчальні заклади сіл Соколова, Лелітка та Голодьки. Вихованці дитячих садочків приготували для гостей вірші та святкові пісні, а також щиро зраділи отриманим подарункам – фруктам та солодощам.

«Нехай цьогорічне свято запам'ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає ваші родини і у кожній оселі панують добробут та злагода», - привітав усіх Володимир Мережко.
Також, посадовець поспілкувався з сільськими головами територіальних громад, поцікавився наявними проблемами та перспективами розвитку.

«Приємно відзначити активність та ініціативність наших територіальних громад. Сподіваюсь, що ваша діяльність забезпечить гармонійний розвиток цілого краю», - наголосив Володимир Мережко.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення