У день Святого Миколая два навчальні заклади Крижопільського району отримали у подарунок шкільні автобуси

У день Святого Миколая по-справжньому святково було в СЗШ І-ІІІ ст.№2 с. Городківка, що у Крижопільському районі. та СЗШ І-ІІІ ст.№1 смт. Крижопіль. Підстава для святкування справді важлива - вручення навчальним закладам шкільних автобусів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко, голова районної ради Петро Тамбовцев, начальник відділу освіти райдержадміністрації Валерій Кушнір, сільський голова Олександр Гаврилюк привітали колектив СЗШ І-ІІІ ст.№2 с. Городківка зі святом, побажали гарних успіхів у навчанні та вихованні майбутнього покоління нашої держави та вручили ключі від новенького шкільного автобуса.
Відтепер до базової школи буде забезпечуватись підвіз 48 учнів із сусідніх сіл – Дахталії і Мар’янівки.

Святкові заходи продовжились у СЗШ І-ІІІ ст. №1 смт. Крижопіль за участю першого заступника голови райдержадміністрації Валентина Пастушенка, селищного голови Олександра Третьякова, начальника відділу освіти Валерія Кушніра.
«Сьогоднішній захід - позитивний. Є державна влада, є районна влада, є підтримка від народних депутатів. Нові автобуси для сільських та районних шкіл - ознака позитивних зрушень в освіті. Оптимізація набирає обертів і ми спрямовуємо всі зусилля на те, щоб представники підростаючого покоління незалежно від їх проживання мали рівний доступ до освітніх інновацій. Щоб вони здобували знання європейського рівня»,- відзначив перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Пастушенко.
До цього базового навчального закладу автобус перевозитиме 42 учні із с. Зеленянка.

Цьогоріч районним відділом освіти за підтримки голови райдержадміністрації Панчука В.І., голови районної ради Тамбовцева П.С., депутатського корпусу районної ради, за державною програмою «Шкільний автобус» та співфінансуванням із місцевого бюджету закуплено два нових шкільних автобуси «ATAMAN».

На закупівлю витрачено 3,36 млн. грн. (кошти державної освітньої субвенції) та більше 1 млн. грн. - районного бюджету.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення