Понад 1200 юних вінничан продемонстрували свою творчість та таланти на фестивалі "Крок до мрії"

Шостий рік поспіль за ініціативи ГО "Всеукраїнське об'єднання "Розвиток. Розвиток" напередодні дня Святого Миколая на Вінниччині проводиться фестиваль творчості та таланту "Крок до мрії".
Цьогоріч сприяння та допомогу в організації Фестивалю надали Департамент соціальної та молодіжної політики ОДА, управління культури і мистецтв ОДА, а також Вінницька міська рада.

Головний організатор Фестивалю, голова ГО "Всеукраїнське об'єднання "Розвиток. Розвиток" Ірина Борзова зазначила: "Кількість бажаючих взяти участь щороку зростає майже вдвічі. Це спонукає нас, організаторів, забезпечувати доступні та комфортні умови для кожного учасника заходу. Особливістю проведення фестивалю є і те, що діти-сироти, діти з багатодітних – малозабезпечених родин та діти з особливими потребами беруть участь у фестивалі безкоштовно та демонструють свою творчість на рівні з усіма учасниками. Адже основною метою заходу є підтримати кожну талановиту дитину, не розмежовуючи дітей за особливістю та потребами, дати можливість дітям та молоді, незалежно від фінансової забезпеченості їхніх родин, продемонструвати свої таланти на професійній сцені та отримати оцінку висококваліфікованого журі. Діти з особливими можливостями на фестивалі наближені до умов і стилю сучасного життя, адже усі вони є цінними й активними членами нашого суспільства, що дозволяє створювати серед учасників інклюзивне середовище! Вірю, що кожна дитина талановита, особлива та повинна мати можливість розвиватись. Адже шанс на успіх та перемогу є у кожного — це лише питання наполегливості, великої праці та підтримки дорослих!».

Отож, учасники з міста Вінниці та області змагались протягом двох днів (17-18 грудня) у 18-тигодинному творчому марафоні у трьох номінаціях "Хореографія", "Оригінальний жанр" та "Вокал" і отримали 180 кубків за призові місця, 3 головних кубка за звання володаря Гран-Прі з грошовою винагородою, дипломи, новорічні іграшкові півники, та солодкі подарунки від Святого Миколая.

Неповторними ведучими Фестивалю були Анна Борзова та Роман Гуменюк.

За кількістю набраних балів та одноголосним рішенням членів журі володарем Гран-Прі у номінації “Вокал” стала Красновецька Дарина, з піснею “1944”, володарем Гран-Прі у номінації “Хореографія” стала студія танцю “Альфа-денс” з номером “Бродвей” та у номінації “Оригінальний жанр” володарем Гран-Прі став Веремеєнко Тимур з номером “Зимова казка на воді”.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення