Учасники АТО краю провели зустріч з учнями Тиврівського ліцею-інтернату

Днями в Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі науки в рамках обласної патріотично-інформаційної акції «Дякуємо, що патріоти!», яка проходить за ініціативи ГО «Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО», відбулась зустріч з учасниками антитерористичної операції та волонтерами. На захід завітали учасники бойових дій Гуменний Леонід (93 бригада – «Донбас», до війни – підприємець), Літвінов Андрій (3 окремий полк спецпризначення, раніше журналіст) та волонтер Герач Ярослав. Учні 3-4 курсів захоплено слухали розповіді солдат про тяжкі будні на лінії вогню, про велике значення підтримки, яку надають діти, учні своїм захисникам, про шану до нашої Батьківщини, значення її символіки. Також дітьми було задано багато питань, на які отримали відповіді.

Учні ліцею приготували для гостей концертну програму. Зі сцени лунали музичні композиції, учениці підготували танці, ліцеїсти Ліза Басько та Максим Краснюк у сценці відтворювали почуття закоханих, які змушені були розлучитися через війну. Для усіх присутніх звучала пісня «Так, я люблю Україну» у виконанні вокально-інструментального ансамблю «9 уРок».

Після закінчення свята солдати отримали чудові подарунки, виготовлені учнями власними руками, та квіти.

Проведення таких заходів підтверджує, що нашу Батьківщину зламати не можна. Наші відважні воїни будуть стояти до останнього за дітей, молодь, майбутнє. А учні, які невдовзі стануть повноправними громадянами України, цілеспрямованими особистостями, дорослим людьми, дбатимуть про свою державу та її процвітання і ніколи не допустять повторення війни.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення