Освітяни Вінниччини підбивали підсумки року на розширеному засідання колегії

Сьогодні, 21 грудня під головуванням заступника голови-директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка, відбулося розширене засідання колегії профільного Департаменту.

Перед тим, як перейти до розгляду порядку денного колегії,заступник голови – директор Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк вручив почесті грамоти та подяки облдержадміністрації та обласної Ради керівникам освітянських закладів.

В ході засідання учасники, а це керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад, директори коледжів та технікумів, професійно-технічних навчальних закладів, шкіл – інтернатів, керівники позашкільних навчальних закладів обговорили стан фінансово-господарської діяльності в навчальних закладах області. Підбили підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

Піднімали питання щодо діяльності органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад з реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2016 році.

" На фасадах загальноосвітніх навчальних закладів встановлено 105 меморіальних дощок загиблим Героям на Сході , які навчалися у даних закладах, 5 пам'ятних дощок трьом загиблим Героям Небесної Сотні та один пам’ятний знак Героям Небесної Сотні, встановлено на території Тиврівського ліцею-інтернату. В області діє 183 музеї при навчальних закладах. У кожному загально-навчальному закладі створено тематичні куточки, присвячені героям АТО. Музеї постійно поповнюються матеріалами про Революцію Гідності, учасників цих трагічних подій", - розповіла заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи - начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Лісогурська.

Тож під час обговорення даного питання педагогічним, учнівським та студентським колективам за національно-партіотичне виховання та за активну участь у волонтерському русі , матеріальну та моральну підтримку воїнів були вручені грамоти Департаменту.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення