На Вінниччині продовжується реалізація інвестиційних проектів соціального спрямування

Як зазначає Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації продовжується реалізація інвестиційних проектів соціального спрямування на Вінниччині.

За фінансової підтримки Європейського Союзу, державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з районного бюджету Томашпільською районною радою продовжується реалізація інвестиційного проекту щодо створення умов для захисту правових та економічних інтересів представників особистих селянських господарств та покращення асортименту молочної продукції соціальної сфери Томашпільського району.

На об’єкті виконано земляні та електромонтажні роботи, фундаменти основної будівлі та дизель-генератора, розпочато влаштування малої очисної споруди.

До кінця поточного року планується завершити мурування стін основної будівлі та виконати перекриття і гідробар’єр під покрівлю.

Наразі ведеться облаштування фундаментів для перестінок, перемичок над віконними та дверними прорізами, вентиляційних та димових отворів.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення