На черговому засіданні обласної земельної комісії погоджено рішення щодо надання земельних ділянок 242 учасникам АТО та родичам загиблих з їх числа

На 76 засіданні обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам, яке відбулось 21грудня 2016 року під головуванням голови комісії, першого заступника голови ОДА Андрія Гижка, надано 41 проект розпоряджень голови обласної державної адміністрації. З них: 29проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області,12 проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації, підготовлених Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.

В тому числі: про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) – 20, про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) – 3, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду – 1, про припинення дії договору оренди землі – 1, про надання земельної ділянки в оренду – 1, про поновлення договору оренди земельної ділянки – 2,про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації – 1, про поновлення договору оренди землі (водного фонду) – 7, про укладання договору оренди водного об’єкта – 4,про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду в оренду – 1.

Розглянуто питання надання земельних ділянок 242 учасникам антитерористичної операції та родичам загиблих з їх числа для ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.
Крім того, на обговорення комісії винесено одне питання Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області та одне питання Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації.
Під час роботи комісії розглянуто всі питання, винесені на порядок денний.
За результатами роботи комісії погоджено 37п роектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам.4 проекти розпоряджень вирішено розглянути на наступних засіданнях комісії після додаткового вивчення.

Погоджено надання земельних ділянок 242 учасникам антитерористичної операціїдля ведення особистого селянського господарства та для ведення садівництва.
Комісією розглянуто винесені на обговорення питання та внесено пропозиції про вжиття відповідних заходів щодоїх вирішення.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення