Саме зараз Україні випав шанс змінитися на краще, - Олексій Гончарук виступив на YES конференції

Сьогодні, 14 вересня Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук виступив з промовою на Щорічній конференції "Ялтинська Європейська Стратегія" у Києві. Фокус цьогорічної конференції зосереджений на темі щастя.

Наводимо ключові тези виступу:

Для мене щастя — це, коли ти це можеш собі дозволити бути собою: спокійним, не боятися, не вдавати когось іншого.

Наше покоління отримало шанс змінити цю країну назавжди. Зовсім скоро ви побачите, ким наповнюються владні кабінети — до влади приходить все більше людей молодого покоління. Не погоджуюся з тим, що молодість заважає — вона дозволяє подивитися на речі під іншим кутом!

Для мене важливо, щоб український бізнес не змущений був вигадувати якісь неіснуючі компанії та схеми, щоб вивозити гроші з країни. Це має піти в минуле, і це одне з завдань нового українського Уряду.

В моєму світі країна, яка хоче працювати з цивілізованим портфельним інвестором має гарантувати йому вільний рух капіталів. Якщо для капіталів не буде кордонів, сюди не будуть боятись інвестувати.

Особисто для мене основним маркером того, що в Україну повертається довіра буде те, що не тільки іноземні інвестори, але і великий український бізнес почне інвестувати в Україну!

Єдине, що може нам завадити — відсутність комунікації. Найголовніший челендж для мене — знайти спільну мову з різними групами впливу та суспільством. Ми маємо зростати разом. Якщо ми будемо працювати окремо, то програємо всі разом.

Єдиний спосіб досягти наших амбітних цілей — навчитися говорити між собою та довіряти один одному.

Новий Уряд, Парламент та Президент — це шанс для нашої країни змінитись на краще.

Вже 29 жовтня в Маріуполі ми плануємо презентувати велике меню інвестиційних проектів, я вас запевняю, там буде все дуже масштабно.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації з питань запобігання та виявлення корупції 
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2