Владислав Скальський взяв участь в урочистостях з нагоди 26 річниці з дня створення військової частини 3028

 

Сьогодні, в рамках робочої поїздки до Калинівського району, голова ОДА Владислав Скальський відвідав військову частину 3028, де взяв участь в урочистостях та привітав особовий склад частини з 26 річницею її створення.

Нині у військовій частині розміщується полк оперативного призначення імені І. Богуна Національної гвардії України. Під час заходу, присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного меморіалу на території ВЧ 3028.

Командир ВЧ полковник Богдан Вакулко розповів, що особовий склад частини постійно виконує бойові завдання на сході України, починаючи з перших днів ведення антитерористичної операції у 2014 році. Разом з тим військовослужбовці полку постійно виконують завдання з охорони громадського порядку по всій території України. Наразі у частині несуть службу понад 1000 чоловік особового складу.

Вітаючи військовослужбовців частини з річницею Владислав Скальський зазначив: «Шановні нацгвардійці! Сердечно вітаю вас з 26 річницею створення військової частини. Якщо говорити про довіру українського народу, то найвищою вона є до збройних сил України, зокрема до Нацгвардії. А це можливо лише тоді, коли люди відчувають себе захищеними, коли вони бачать, що ті, хто їх захищає роблять це віддано для своєї рідної держави. Саме тому, коли, нажаль, ми втрачаємо наших бійців, кожен українець, кожен вінничанин відчуває це як власну втрату. Вінниччина завжди з вами і завжди пам’ятає про вас, де б ви не були. Адже ви – це наша оборона, наш захист і гарантія майбутнього української незалежної держави».

Також, Владислав Скальський, з нагоди річниці від дня створення військової частини, вручив Почесні грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації кращим військовослужбовцям частини.