Верховна Рада зацікавлена у співпраці з Європарламентом щодо продовження парламентської реформи в Україні, - Дмитро Разумков

Верховна Рада зацікавлена у продовженні співпраці з місією Європейського Парламенту щодо реформування українського Парламенту у форматі Діалогів Жана Моне. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у четвер, 25 березня 2021 р. під час відеоконференції з Президентом Європейського Парламенту Петом Коксом у 2002-2004 рр.

«Діалоги Жана Моне – ефективний механізм, який допомагає нам зняти багато кутів і зробити нашу роботу більш конструктивною», - сказав Дмитро Разумков. За його словами, в українському Парламенті високо цінують таку співпрацю та налаштовані продовжувати її.

 
Дмитро Разумков також зазначив, що Меморандум про взаєморозуміння між Верховною Радою та Європейським Парламентом, підписаний 22 березня цього року в Брюсселі, стане міцним підґрунтям для подальшої спільної роботи над інституційною реформою українського Парламенту.

Серед актуальних для Верховної Ради питань Голова українського Парламенту назвав вирішення проблеми, пов’язаної із внесенням народними депутатами великої кількості поправок до законопроектів для затягування їх розгляду. «Такі факти у Верховній Раді не часто трапляються, але вони є. Це – не парламентський механізм впливу і дискусії. Думаю, в подальшому ми будемо шукати варіанти виходу з цієї ситуації», - сказав він.

За словами Голови Верховної Ради, важливим є законопроект про парламентську службу, який був ухвалений у першому читанні. Він також додав, що йде розробка законопроекту про опозицію.