Валерій Коровій: Налагодити тісну співпрацю з представниками агробізнесу для залучення, при необхідності, потужної сільгосптехніки для розчистки доріг

Таке завдання дав сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Коровій керівникам РДА під час селекторної наради.

Таке завдання дав сьогодні голова облдержадміністрації Валерій Коровій керівникам РДА під час селекторної наради.

У зв’язку з тим, що Вінницький обласний центр з гідрометеорології оголосив  про  значне погіршення погодних умов та штормове попередження на 8-9 лютого, 7 лютого відбулось засідання обласного оперативного штабу щодо вжиття усіх необхідних заходів для недопущення виникнення на території області надзвичайної ситуації, а 8 лютого очільник області провів нараду в он-лайн режимі з голова райдержадміністрацій. Валерій Коровій дав доручення усім керівникам провести відповідні засідання районних оперативних штабів, забезпечити чергування постів поліції, тягачів ДСНС, для  прибирання снігу з доріг залучити техніку райавтодорів, комунальних служб. А також наголосив: «Налагодити тісну співпрацю з  представниками агробізнесу та суб’єктів господарювання для залучення, при необхідності, потужної сільгосптехніки для розчистки доріг, аби уникнути будь-яких ускладнення на дорогах та заторів».

Валерій Коровій зауважив, що область має усі  засоби та можливості для того, аби на належному рівні подолати ускладнення погодних умов. Зокрема, на території області є необхідна кількість посипаного матеріалу, палива та техніки. «Головне – особиста відповідальність кожного керівника на місцях і оперативне реагування на погіршення погоди» - наголосив Валерій Коровій.

Так, за інформацією Вінницького ЦГМ, внаслідок активного циклону з південного-заходу вдень 8 лютого та впродовж доби 9 лютого очікуються складні погодні умови. Зокрема, 8 лютого – сильний, мокрий  сніг, місцями хуртовини, ожеледь та налипання мокрого снігу, посилення вітру 15-20 м/с. Впродовж доби 9 лютого передбачається також сніг, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу та ожеледь, на дорогах ожеледиця. Приріст снігового покрову очікується 10-20 см.

"Гаряча лінія" голови облдержадміністрації Валерія Коровія з питань протидії корупції та додержання законодавства з питань праці і зайнятості населення та захисту прав інвесторів
тел.: (0432) 65-17-61
e-mail: stop_korupcia@vin.gov.ua

Повідомлення про корупційне правопорушення

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3