Діти учасників АТО відвідали виставу "У країні Діснейленд" театру «Арлекін»

21 та 22 квітня 2018 року за ініціативи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 50 дітей учасників антитерористичної операції відвідали виставу "У країні Діснейленд" театру «Арлекін».


Дитячий театр «Арлекін» (що знаходиться за адресою м.Вінниця, проспект Коцюбинського, 43 "Сенсей") вже вп’яте приймає у себе діток учасників антитерористичної операції. В стінах театру розмістилися театр пародій, шоу-балет і народний ансамбль «Троїсті музики». В репертуар входять різні розважальні шоу для дітей і дорослих.


Захід проведено з метою розвитку та популяризації сімейного дозвілля серед учасників АТО, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню, в рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 №123.
Діти - це наше майбутнє і займатись їх вихованням потрібно з дитинства, прививати взаємодопомогу та взаємоповагу до ближнього. Проводячи виховні семінари в ігровій формі та відвідуючи театральні вистави ми виховуємо з них добрих, обізнаних, доброзичливих маленьких громадян, які в майбутньому зможуть захистити себе тавиховати дітей впевнених в собі, успішних, які залюбки будуть допомагати ближньому.

Театр – це, в першу чергу, гра, а гра має першорядне значення для гармонійного розвитку дитини.