Відбувся дводенний тренінг «Якісна комунікація як запорука соціальної адаптації ветеранів» від американського психолога та ветерана В’єтнамської війни – Френка Пьюселика

24 та 25 травня у Вінниці, за ініціативи відділу у справах ветеранів війни та учасників бойових дій та неймовірної підтримки директора Департаменту Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna), відбувся дводенний тренінг «Якісна комунікація як запорука соціальної адаптації ветеранів» від американського психолога, коуча, одного з найуспішніших тренерів світу та ветерана В’єтнамської війни – Френка Пьюселика.

На тренінг запрошувались ветерани, члени їхніх сімей, психологи, соціальні працівники, члени сімей загиблих (померлих), військові, волонтери, та всі ті, хто мають безпосереднє відношення до роботи з ветеранами, з якими Френк розділив свій колосальний досвід, нове сприйняття образу ветерана, техніки роботи з ПТСР та його попередженням.
У тренінгу взяли участь більше 150 чоловік, які одержали інформацію про різні поведінкові прояви у військовослужбовців, які допомагали їм вижити на війні , але які не сприймаються суспільством у повсякденному житті. Ветерани дізнались як правильно реагувати на різні запитання від цивільних осіб, в свою чергу, цивільні особи одержали інформацію, щодо того, як правильно спілкуватися з військовослужбовцями. Дізнались про основи формування успішної комунікації з людьми в різних емоційних станах, про вміння невербально визначати основні емоційні стани, а також, отримали знання про способи контролю своїх станів. Крім цього, дізнались про те, як доносити свої поняття та принципи для однакового сприйняття реальності всіх учасників комунікації та багато іншого.