На День захисту дітей 22 сім’ї ветеранів АТО/ООС та загиблих Героїв вирушили у захопливу подорож до літніх Карпат в рамках реалізації проекту «Разом у подорож до гір»

Екскурсійна поїздка стала можливою завдяки плідній співпраці Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА та його Директорки – Natalia Zabolotna з інститутами громадянського суспільства «ВА Асоціація ветеранів, інвалідів війни та волонтерів АТО» і «Вінницьке обласне товариство психологів та психотерапевтів».


Сім’ї у супроводі психологів, провели незабутні три дні у подорожі, піднялись одним із найвідоміших туристичних маршрутів «Стежкою Довбуша» у гори, відвідали Вольєрне господарство Національного Карпатського природного парку, водоспад Гук, монастир, великий сувенірний ринок та багато інших місць, які дозволили сповна насолодитись гірською природою. Щовечора, психологи створювали сприятливу атмосферу, у якій сім’ї могли познайомитись ближче, налагодити комунікацію та краще зрозуміти один одного. Також, матусі і їх діти, представили імпровізовані концерти на честь дитячого свята. До дорозі додому, група відвідала Хотинську фортецю. Повні нових вражень та з новими друзями, сім’ї повернулись додому.
Уже завтра 45 діток вирушать до міста Яремче, тому чекаємо ще більше позитивних вражень та емоцій.