Нарешті, дочекавшись гарних погодних умов, ми розпочали довгоочікувану серію дитячих пікніків на Сабарові.

За ініціативи управління у справах ветеранів війни та підтримки директорки Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна (Natalia Zabolotna), 37 дітей учасників АТО/ООС з міста Вінниці та 13 діток з Немирівського району вирушили у незрівнянну прогулянку на теплоході «М. І. Пирогов» до мальовничого куточка нашого міста – Сабарова.

По приїзду на дітей чекали захопливі спортивно-розважальні заходи від комунального закладу «Спорт для всіх» та його директора Віталія Копача. Діти змогли поплавати на надувних катамаранах, пограти в улюблені настільні ігри, покидати «Дартс», відчути себе велетнями на «ходулях» та взагалі відволіктись від буденності у компанії друзів. Доки діти розважались та веселились, справжня польова кухня, яку надала військова частина 0549 та її командир – Олександр Оніщук, готувала для них смачний та поживний обід, який усі присутні прийняли на Ура! Після відпочинку задоволені діти повернулись на тому ж теплоході додому.
Це лише перший пікнік із серії, яка триватиме усе літо. Тому запрошуємо вас долучатись, ми чекаємо на усі райони Вінниччини!!!