На території Вінницького медичного коледжу ім. Академіка Заболотного відбулося урочисте відкриття меморіалу пам’яті медичним працівникам полеглим на війні

Війна – страшна подія, яка перекроїла карту України і долі мільйонів людей. Вона не зникає з нашого життя протягом останніх 5 років.
Задля порятунку своїх побратимів наші янголи-медики віддали війні найцінніше – своє життя.
Серед хоробрих синів Вінниччини, які поклали своє життя на вівтар Батьківщини були 8 бійців медиків: Дмитро Герасимчук, Віталій Вашеняк, Сергій Рокіцький, Дмитро Герасимчук, Сергій Кацабін, Віктор Соколовський, Микола Шевчук, Олег Щепанський, Олександр Кондратюк.

Аби увічнити імена тих, хто рятуючи життя іншим, втратив своє, на території Вінницького медичного коледжу ім. Академіка Заболотного 16.06.2019 було відкрито меморіал пам’яті полеглих на війні медиків.

У відкритті взяли участь працівники управління у справах ветеранів війни Департаменту соціальної та молодіжної політики та його начальник – ветеран АТО, кіборг, військовий лікар Andrey Grachov, який висловив подяку усім причетним до встановлення пам’ятного знаку.
Наш обов’язок назавжди залишити в пам’яті та серцях подвиг Героїв і всіляко допомагати й підтримувати сім’ї загиблих.

Для нас особливо важливо, аби про жертовність воїнів-медиків пам’ятали усі, тому цей меморіал стане вічним нагадуванням про незламний дух нашої нації.