Валерій Коровій провів особистий прийом громадян 03.09.2015

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій третього вересня провів черговий прийом громадян. Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до очільника Вінниччини звернулися мешканці регіону. Переважна більшість озвучених жителями області звернень стосувалася земельних питань: щодо виділення земельних ділянок та розпаювання земель. Звернулися до керівника Вінниччини й з питань надання в оренду громади ставків, будівництва водовідведення

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій третього вересня провів черговий прийом громадян.

Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до очільника Вінниччини звернулися мешканці регіону.

Переважна більшість озвучених жителями області звернень стосувалася земельних питань: щодо виділення земельних ділянок та розпаювання земель.

Звернулися до керівника Вінниччини й з питань надання в оренду громади ставків, будівництва водовідведення та об’єднання територіальних громад. Загалом голова облдержадміністрації розглянув 13 звернень.

За результатами розгляду звернень Валерій Коровій дав відповідні доручення керівникам окремих служб регіону, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені. За його словами, розв’язання кожного проблемного питання має перебувати на особливому контролі.