Валерій Коровій провів особистий прийом громадян 15.07.2015

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій сьогодні, 15 липня, провів черговий прийом громадян. Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до керівника виконавчої гілки обласної влади звернулися 11 жителів Вінниччини.
Переважна більшість озвучених мешканцями області звернень стосувалася земельних питань: і щодо виділення земельних ділянок, і стосовно усунення порушень у сфері землекористування, приватизації земельних паїв

Голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій сьогодні, 15 липня, провів черговий прийом громадян.

Зі своїми проблемними питаннями, в тому числі й колективними, до керівника виконавчої гілки обласної влади звернулися 11 жителів Вінниччини.

Переважна більшість озвучених мешканцями області звернень стосувалася земельних питань: і щодо виділення земельних ділянок, і стосовно усунення порушень у сфері землекористування, приватизації земельних паїв, а також окремих питань житлово-комунальної та соціальної сфер.

Зверталися до керівника Вінниччини й по матеріальну допомогу на лікування і надання житла, за сприянням у розв’язанні конфліктних ситуацій.

Також в ході прийому громадян було колективне звернення жителів Чернівецького району, які протестують проти мобілізації. На їх думку, під час чергової хвилі мобілізації до війська призивають тих, хто не відповідає критеріям мобілізації.

За результатами розгляду звернень голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій дав відповідні доручення керівникам окремих служб регіону, аби порушені під час прийому питання, розв’язання яких належить до компетенції органів виконавчої влади, були оперативно вирішені. Відтак наголосив: розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.