Інформація про проведення організаційної та спортивної роботи упродовж 20-26.02.2017 року

23 – 25 лютого 2017 року м. Вінниця проведено міжнародний турнір “Зірки над Бугом” зі спортивної акробатики. Участь у турнірі взяли 104 спортсмени з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Португалії і України

1. В період з 20 по 26 лютого 2017 року проведено 7 обласних змагань, спортсмени Вінниччини взяли участь у 5 всеукраїнських та 1 міжнародному спортивних заходах.
2. 22 лютого у Верховній Раді України начальник управління С.Чернявський взяв участь у комітетських слухання «Функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, у тому числі підпорядкованих фізкультурно-спортивним товариствам в умовах децентралізації влади».

2. Обласні змагання – 7:
2.1. На цьому тижні 19-20 лютого на базі Прибузької школи-інттернату проходили змагання обласної спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу серед спецшкіл-інтернатів. Серед 11 команд і місце виборола команда Муровано-Куриловецької школи-інтернату, ІІ місце – пгайсинчани з Кисляцької школи-інтернату, ІІІ – з Радянської школи-інтернату (Ямпільський район).
2.2. В спортивному клубі «Динамо» 25 лютого пройшли змагання Відкритого турніру Вінницької області з рукопашного бою, присвяченого пам’яті почесного президента федерації І.Анісімцева. На змагання прибули команди спортивних клубів Вінниччини, збірні команди Волинської і Чернівецької областей. Медалі і кубки розігрувались серед 110 учасників змагань.
У командному заліку І місце посіла команда СК «Оріон» (смт Турбів), ІІ – СК «Барс» (Ямпільський р-н), ІІІ – збірна Чернівецької області.
2.3. Протягом цього тижня відбулись 21-ші обласні змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях на базі Агрономічненської СЗШ І-ІІІ ст.
За нагороди боролися юнаки та дівчата у складі команд Вінницького, Немирівського, Шаргородського, Оратівського, Калинівського, Липовецького, Тульчинського, Тиврівського, Жмеринського, Тростянецького, Козятинського, Хмільницького, Крижопільського районів та міст Вінниця, Козятин, Ладижин, Немирів.
Загальна кількість учасників, які вийшли на старти дистанцій - 394 спортсмени. Змагання проходили у трьох категоріях: особиста техніка (окремий залік для кожного спортсмена), командна смуга перешкод (командний залік) та конкурсно-спортивна програма (туристичні навички і знання рідного краю).
Згідно протоколів головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку стали:
І місце - «Гермес 1», Вінницький район, тренери – Добровольський М.П., Зулін Я.М.;
ІІ місце - «Крокус», м. Ладижин, тренери – Стефанник М.В., Бевз О.Л.;
ІІІ місце - «Гермес 2», Вінницький район, тренери – Добровольський М.П., Зулін Я.М.
2.4. 23 – 25 лютого 2017 року м. Вінниця проведено міжнародний турнір “Зірки над Бугом” зі спортивної акробатики. Участь у турнірі взяли 104 спортсмени з Азербайджану, Білорусі, Молдови, Португалії і України.
Результати спортсменів Вінницької ОДЮСШ СКВС у змаганнях:
· Чоловічі пари 11-16 років
Біда Микита – 2 місце
Погранічний Богдан
· Жіночі групові вправи 11-16 років
Кривак Ангеліна – 2 місце
Рой Марія
Грушко Діана
· Жіночі групові вправи 12-18 років
Вихованець Олена – 1 місце
Хижняк Ірина
Капланська Інна
· Жіночі пари 12-18 років
Гаврилюк Діана
Іпатова Діана
· Змішані пари 13-19 років
Юськів Наталія – 2 місце
Бордяківський Дмитро
· Жіночі групові вправи 13-19 років
Сотник Анастасія
Кіпень Аліна
Заїченко Діана
· Чоловічі групові вправи 13-19 років
Христенко Георгій
Біда Нікіта
Сербський Андрій
Бондар Ігор
· Чоловіча пара (дорослі)
Науменко Дмитро – 1 місце
Непомнящий Віталій
2.5. 24-26 лютого в приміщенні МДЮСШ № 6 було проведено особисто-командний кубок області з шашок 64/100. У цих змаганнях взяли участь 35 кращих спортсменів з 7 районів області. Традиційно І місце виборола команда м.Вінниці, ІІ місце – Калиновського р-ну, ІІІ – Жмеринського р-ну.
2.6. В спорткомплексі ФСТ «Колос» 25 лютого відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед юніорів. Нагороди розігрувались серед 70 борців і борчинь області з 6 команд від 5 територій. Серед юніорів найсильнішими виявились представники Тростянецького р-ну, ІІ місце посіли спортсмени з м.Вінниці, ІІІ – Тульчинського р-ну. Серед юніорок команди –переможці і призери розташувались таким чином: І місце – м.Вінниця, ІІ – Тростянецький р-н, ІІІ – Барський р-н.
2.7. Цими вихідними днями в с.Гавришівка і м.Гнівані пройшли змагання Кубку області зі стендової стрільби. Найкращим серед усіх суперників виявився вінничанин В.Тефілов.

3. Всеукраїнські заходи -5:
3.1. 16-23 лютого в м. Запоріжжі проходили змагання Чемпіонату України з шашок – 100. Успішними виступами відзначились вінничани Михайло Батунін (класичні – ІІ місце, швидкі – І місце, бліц - ІІІ), Анастасія Мельник (швидкі – ІІ місце, бліц - ІІІ).
3.2. На цьому тижні м.Вінниця приймала змагання чемпіонату України з бадмінтону серед молоді 1999 років народження і молодших і завершились 25 лютого. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з семи регіонів держави.
3.3. 14-20 лютого в м.Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової. У вправі «рухома мішень» Людмила Василюк , В.Стецюра, В.Гончарова здобули срібні нагороди, у вправі «гвинтівка» Л.Леськів, С.Огер, О.Чайка, О.Царьков здобули бронзові медалі. П.Крепостняк і Б.Кириленко У вправі «пістолет» вибороли срібні медалі. Так, на чемпіонат Європи відібралися 8 вінничан: Царьков, Світлана Огер, Людмила Василюк і юніори Крепостняк, Кириленко, Бабушок, Стецюка, який відбудеться 5-12 березня в м.Мерібор (Словенія).
3.4. Виховaнець Ілллінецького відділення Вінницької облaсної ДЮСШ «Спaртaк» Мaрaт Крижaнський зaвоювaв бронзову медaль нa чемпіонaті Укрaїни з дзюдо серед юнaків тa дівчaт (до 18 років), які нещодавно відбулись в Києві.
Чемпіонaт був дуже предстaвницьким. Нa килим виходили понaд 600 спортсменів з 24-х облaстей Укрaїни. 16-річний юнaк з Вінниччини виступaв у вaговій кaтегорії 81 кг.
В склaді збірної команди України він візьме учaсть у Кубку Європи, що відбудеться з 11 по 13 березня у Зaгребі (Хорвaтія).
3.5. З 16 по 19 лютого 2017 року у м. Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді та чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді.
В змаганнях взяло участь 487 спортсменів з 26 регіонів України та Туреччини.
На чемпіонаті України серед дорослих команда Вінницької області посіла 10 місце, спортсмени показали наступні результати :
· 1 місце - естафетний біг 4х400 м – жінки у складі :
Олена Колесниченко, Юлія Чехівська, Марія Черкас, Джойс Коба;
· 2 місце з бігу на 60 м з/б – Олена Яновська.
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед молоді :
Збірна команда області посіла 8 місце.
· 1 місце у штовханні ядра – Кокошко Роман
· 3 місце з бігу на 3000 м з перешкодами – Богдана Онищук
· 3 місце з бігу на 400 м – Джойс Коба.
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні з багатоборства :
Збірна команда Вінницької області посіла 3 місце.
Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні з багатоборства серед молоді:
· 1 місце – 7 борство – Ярослав Стефанчишин.


4. Міжнародні змагання - 1:
4.1. В місті Ель-Айн (ОАЕ) з 19 по 28 лютого проходить Кубок світу з кульової стрільби серед параолімпійців (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату). В цих змаганнях брав участь вінничанин – бронзовий призер Параолімпійських ігор 2016 року Олексій Денисюк. Вдале здійснення вправ з пневматичного (П-1) і малокаліберного пістолету (П-3) забезпечило нашому земляку одну срібну і дві золотих медалей із супутнім виконанням двох світових рекордів.

 

 

 

 

Прес-центр управління фізичної культури
та спорту облдержадміністрації