Анонс:
       

Новини районів

оберіть на мапі необхідний район

всі новини

Архів новин


Коментар Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з приводу провокації проти Генерального консульства Польщі у Луцьку

30.03.2017 |

Обстріл Генерального консульства Польщі у Луцьку - це провокація ворога, яка покликана розсварити наші народи. Я щойно повернувся з Варшави, де брав участь у VIII сесії Міжпарламентської Асамблеї України, Польщі та Литви. Ми активізували міжнародну співпрацю по лінії Балто-Чорноморського союзу.
Ми протистоїмо російському агресору пліч-о-пліч з нашими польськими друзями.
Учора у Варшаві з Головами Парламентів Польщі та Литви ми запланували здійснити спільні візити у Вашингтон і Брюсель з вимогою продовження санкцій проти міжнародного злочинця – Путінської Росії - та більш активної підтримки України.
Ми спільно підписали Заяву, у якій, зокрема, Польща і Литва закликає ЄС та США підтримати Україну інвестиціями, на кшталт «Плану Маршала».
Ворог бачить і знає, що коли ми разом - ми перемагаємо. Він боїться нашого союзу.
Закликаю правоохоронні органи невідкладно розслідувати обставини цього інциденту та покарати нападників. Закликаю також негайно посилити охорону дипломатичних установ по всій території України.
Очевидно, що ворог своїми дрібними провокаціями намагатиметься зруйнувати Міжнародну антипутінську коаліцію держав вільного світу.