Вінничани взяли участь у футбольному чемпіонаті серед людей з діабетом

Українська діабетична збірна, яка приймала участь у «ДІАЄВРО 2014», складалась з 9 гравців з різних міст України (Київ, Винниця, Чернігів, Житомир) віком від 19 до 67 років. Команда від України – це сильні духом, сміливі, чесні, віддані своїй справі чоловіки. Починаючи з 2012 року та по сьогодні вони доводять всім, що з діабетом можна не тільки повноцінно жити, а й змагатися на високому рівні.


З метою популяризації спорту серед людей з діабетом, Українська діабетична федерація в 2012 році започаткувала та провела І Міжнародний чемпіонат з міні-футболу для людей з діабетом «ДІАЄВРО 2012», який проходив в Києві.
За традицією «ДІАЄВРО 2014» проведено в країні команди-переможця, а саме в Угорщині. Так, у вересні чемпіонат проходив в м. Балатонфюред, Угорщина - краєвидному містечку на березі озера Балатон. Учасниками «ДІАЄВРО 2014» стали гравці з таких країн: Бельгія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Італія, Польща, Португалія, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна, Узбекистан (14 команд).
Всі команди відчули справжній командний дух, силу, гарні емоції та показали, що участь набагато важливіша за перемогу! Під час проведення всіх матчів з міні-футболу «ДІАЄВРО 2014» проводився постійний контроль стану здоров’я учасників та вимірювання рівня глюкози крові.
В боротьбі за третє місце на полі зійшлися команди Хорватії та Португалії. ІІІ місце в чемпіонаті зайняла команда Хорватії. Після складної гри за перемогу в «ДІАЄВРО 2014» друге місце отримала команда Угорщини, а золото дісталось команді Румунії. В загальному списку Україна зайняла 5 місце! Варто нагади, що кубок переможця – це той самий кубок, який отримала команда Хорватії в «ДІАЄВРО 2012» в Україні. Тепер ця нагорода переходить від переможця до переможця, зберігаючи тим самим цінну історію чемпіонату.
Команди України і Росії були нагороджені кубком миру.
Українська діабетична федерація висловила вдячність партнерам участі української команди в «ДІАЄВРО 2014», а саме Вінницькій обласній державній адміністрації за організацію підготовки команди, Вінницькому обласну клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центру за медикаментозний супровід команди та усім небайдужим, хто долучився до організації нашої команди у цього заході.
На сьогодні існує безліч порад стосовно правильного способу життя для людей з діабетом. Проте, важливо пам’ятати, що сила духу та незламний характер на додаток до здорового активного способу життя робить людину повноцінною та щасливою. Жити з діабетом та займатись спортом – це шлях до щасливого майбутнього.