День «SWOT-аналізу» - під таким гаслом, на базі МЦ «Квадрат», 20 серпня п.р. проведено засідання робочої групи з розроблення регіональної Стратегії області 2027 за напрямами: «Безпечний простір – прогресивний регіон».

День «SWOT-аналізу» - під таким гаслом, на базі МЦ «Квадрат», 20 серпня п.р. проведено засідання робочої групи з розроблення регіональної Стратегії області 2027 за напрямами: «Область високої якості життя».

В рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року 01 серпня 2019 року в приміщенні Вінницького підрозділу Центральної установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» проведено фокус-групу з напрямку «Конкурентоспроможна  Вінниччина на мапі  Східної Європи (смарт-спеціалізація)».

Продовжуються робочі зустрічі в контексті розробки Стратегії регіонального розвитку. Так, 30 липня на базі Агенції регіонального розвитку Вінницької області відбулась зустріч-консультація щодо написання SWOT-аналізу в контексті розробки Стратегії регіонального розвитку Вінницької області  на наступні 7 років.

На засіданні тематичної фокус-групи із стратегічного планування "Область сталого гуманітарного розвитку", яка займається соціальними, освітніми питаннями та питаннями розвитку громадянського суспільства, національностей, спорту культури, міжконфесійних відносин та охорони здоров'я, опрацювали один із основних інструментів стратегічного управління і планування - SWOT-аналіз.

На засіданні тематичної фокус-групи із стратегічного планування «Безпечний простір - прогресивний регіон», яка займається напрямами територіальної оборони, публічної безпеки і порядку громадян, захист від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, а також питанням екологія, присутні опрацьовувався SWOT-аналіз - один із основних інструментів стратегічного управління і планування.

Основні напрямки та завдання регіональних цільових програм соціально-гуманітарної сфери, які мають стратегічне значення для сталого розвитку регіону і мають бути включені до Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року визначили на засіданні тематичної фокус-групи "Область сталого гуманітарного розвитку".

В рамках розробки проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року 23 липня 2019 року в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації проведено установчу фокус-групу з напрямку «Конкурентоспроможна  Вінниччина на мапі  Східної Європи (смарт-спеціалізація)».