Владислав Скальський: Ми обмежуємо ваше право бути інфікованими, право розповсюджувати коронавірусну інфекцію. І це єдине обмеження, яке ми зараз застосовуємо

Під час чергового брифінгу онлайн, який відбувся сьогодні, 29 березня, голова облдержадміністрації прокоментував ситуацію щодо обмежень, які проводяться в рамках карантинного режиму.

«Останнім часом отримую багато коментарів стосовно того, що у режимі надзвичайної ситуації ми почали обмежувати права та свободи громадян. Так, ми обмежуємо ваше право бути інфікованими, ваше право розповсюджувати коронавірусну інфекцію. І це єдине обмеження, яке ми зараз застосовуємо завдяки нашій цілодобовій роботі та роботі оперативного штабу області. Ми і надалі  будемо вживати низку заходів з метою забезпечення цих обмежень в подальшому», - наголосив Владислав Скальський.

Під час онлайн-брифінгу очільник області також закликав поставитись до таких заходів із розумінням та бути свідомими та особливо уважними.

«На жаль, в області ми маємо поодинокі випадки продажу використаних захисних масок «з рук». Хочу наголосити, що такі засоби індивідуального захисту можна придбати винятково у спеціалізованих точках продажу. Якщо ви викидаєте використану маску, то обов’язково зробіть так, щоб її не можна було використати повторно», - зазначив очільник області.