Вінниччина активно перейшла до роботи в онлайн-режимі. Життя триває, попри усі виклики, - Владислав Скальський

Про культурне життя Вінниччини в умовах режиму надзвичайної ситуації йшлося під час онлайн-брифінгу голови облдержадміністрації Владислава Скальського.

«Наразі відпрацьовується питання щодо проведення концертів, спектаклів та екскурсій у режимі онлайн. На сьогодні вже проходять онлайн-екскурсії обласного краєзнавчого музею, заходи обласної бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва. До кінця тижня у доступі в мережі з’являться концерти Вінницької обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича, спектаклі обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського, а також Вінницького академічного обласного театру ляльок. Також в онлайн-режимі жителі області зможуть переглянути та взяти участь у майстер-класах від обласного центру народної творчості», - розповів Владислав Скальський.

Між іншим, на сторінці «Культура Вінниччини» в мережі Фейсбук постійно оновлюється інформація щодо новин в культурній галузі.  

Колектив Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. К. Садовського підготував для шанувальників театрального мистецтва показ кращих своїх вистав в режимі online. Починаючи з 6 квітня 2020 року глядачі будуть мати можливість переглянути вистави театру ім. М. К. Садовського на каналі YouTube.

«Хочу запевнити, що Вінниччина активно перейшла до роботи в онлайн-режимі. Життя триває, попри усі виклики», - підкреслив Владислав Скальський.