На Вінниччині складено 143 адмінпротоколи за порушення правил карантинного режиму

Сьогодні, 2 квітня, під час онлайн-брифінгу голова облдержадміністрації Владислав Скальський поінформував про зафіксовані в області випадки порушення карантинних заходів. 

«Станом на 8 годину ранку сьогоднішнього дня в області на самоізоляції перебуває 1371 громадянин України. Відповідно до інформації прикордонників, за добу на облік було поставлено 265 громадян», - зауважив Владислав Скальський.

Встановлено контакти 71 громадянина з числа осіб, які прибули. 

Станом на 8 год. ранку 2 квітня складено 143 адмінпротоколи за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм).

Для реалізації заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу, а також з метою посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області задіяно 603 поліцейських, 130 військовослужбовців Національної гвардії України, 51 карантинний пост.

З метою забезпечення контролю за дотриманням карантинних заходів на території області створено 57 піших нарядів та 141 автопатруль.

Під час брифінгу голова ОДА вкотре наголосив, що дотримання усіх карантинних заходів здатне зупинити поширення коронавірусної інфекції.