Працівники соціальної сфери області щоденно моніторять стан побутової забезпеченості осіб похилого віку в умовах карантину

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський під час щоденного онлайн брифінгу в ОДА.

Керівник регіону повідомив, що станом на сьогодні, 4 квітня, на Вінниччині додатково виявлено 123 самотніх осіб – це люди похилого віку та особи з інвалідністю, які потребують догляду вдома.

«Нагадую, що в області, починаючи з 25 березня, щоденно, в телефонному режимі, проводиться моніторинг забезпеченості осіб похилого віку продуктами харчування, а також засобами індивідуального захисту та ліками» — підкреслив Владислав Скальський.

Станом на сьогодні, в області, особам похилого віку, особам з інвалідністю, багатодітним сім’ям надано 32 617 продуктових наборів, роздано вже 3130 гарячих обідів.

Варто також зазначити, що починаючи з 3 квітня мережею продуктових магазинів «АТБ» здійснюється відвантаження благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів. Для Вінниччини виділено 17481 продуктовий набір.