Про ситуацію з дворічним Павликом із Могилева-Подільського та боротьбу з епідемією коронавірусу в області Владислав Скальський розповів телефонним включенням на Телеканалі «Україна 24» (2)

 

Стан хлопчика досі тяжкий, він майже тиждень без свідомості та під’єднаний до апарату штучної вентиляції легень. Але його одужання – це справжній виклик лікарям, що борються за життя маленького пацієнта, - про це йшлося у сюжеті.

«Хлопчик отримує усе необхідне лікування, яке на сьогодні можна дати,- запевнив у включенні телефоном голова Вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський,- Ще раз хочу подякувати усім медикам, які зголосилися працювати з ним. Сучасний апарат ШВЛ дозволяє забезпечити необхідні режими, що забезпечують його життєдіяльність. У лікуванні застосовуються наші протоколи для ефективного лікування».

Також голова облдержадміністрації надав коментар про стан забезпечення засобами індивідуального захисту лікарів області, зазначивши тісну співпрацю з Офісом Президента. Засоби захисту,  які поступають централізовано, одразу розподіляються на лікувальні заклади. « Наразі ми нарощуємо запаси засобів індивідуального захисту, з огляду на мережу госпітальних закладів, яку ми визначили. Також тісно співпрацюємо з волонтерами та працюємо над запуском 3-D  принту захисних масок»,- зазначив Владислав Скальський.

Окрім того,  очільник Вінниччини торкнувся питання перепрофілювання Вінницької центральної районної лікарні  та інших медичних закладів для лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою: «Там буде декілька відділень: пологове, хірургічне, терапевтичне, педіатричне, неврологічне - усі вони працюватимуть із  ковід-позитивними пацієнтами. Фактично, весь заклад ЦРЛ перепрофільований. Наступним буде Калинівська районна лікарня, де триповерховий корпус повністю переобладнується під ту саму концепцію. Так ми вибудовуємо госпітальну базу для прийому та лікування пацієнтів з COVID-19 ».

На прохання  ведучих Владислав Скальський  також розповів про обмеження в області в’їзду та виїзду, про організацію роботи контрольно-пропускних пунктів і санітарно-контрольних постів та підвіз до роботи медиків.

На завершення, очільник регіону побажав маленькому  Павлику швидкого одужання, а усім громадянам - дотримуватися рекомендацій та залишатися здоровими!