На Вінниччині від початку запровадження обмежувальних заходів складено 283 адмінпротоколи за порушення правил карантину

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

Він зазначив, що, за інформацією ГУНП у Вінницькій області, станом на 08.00 год., 22 квітня, від початку запровадження карантинних заходів працівниками поліції Вінниччини складено 283 протоколи за адміністративне правопорушення, передбачене ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм), які направлено на розгляд судів.

Владислав Скальський повідомив, що за минулу добу задокументовано три адмінправопорушення.

Такі правопорушення виявлялись працівниками: УПП у Вінницькій області (м. Вінниця) – 37 адміністративних правопорушень;
ТВП ГУНП у Вінницькій області – 246 адміністративних правопорушень, з них:
18 - щодо керівників підприємств, установи, організації;
38 - щодо керівників торгового закладу, установи харчування;
105 - щодо підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність, або надавали послуги;
77 – щодо фізичних осіб;
17 - щодо перевізників (13 водії маршрутних таксі та 1 водій тролейбусу, 3 нерегулярні перевезення);
28 – щодо громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.
 
Окрім того, з початку запровадження карантинних заходів, на території області задокументовано один факт вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 325 КК України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

За офіційними даними, для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонує 28 КПП / з них 11 санітарних, працює 34 мобільних патрулі в м. Вінниці та 152 — по області, 35 піших патрулів у м. Вінниці та 78 — по області. Протягом минулої доби на КПП та у патрулі задіяно 650 поліцейських, 14 лікарів, 138 співробітників НГУ, 28 співробітників ДСНС та 23 — Муніципальної варти. Крім того, 219 патрулів, з яких 141 – автопатрулі та 78 — піші, в кількості 462 поліцейських наближені до 159-ти об’єктів відпочинку: парки – 41, сквери – 37, зона відпочинку – 31, лісопаркова зона – 19, прибережна зона – 31.
 
Нагадаємо, що з 17 березня особовий склад ГУНП у Вінницькій області, його структурні та територіальні підрозділи переведено на посилений варіант службової діяльності. Розгорнуто в цілодобовому режимі роботу Ситуаційного центру ГУНП та Міжвідомчого ситуаційного центру центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України.